Sisu, mis
|

Hea toode, teenus või bränd kaotab oma väärtuse, kui see ei jõua õige sihtgrupini. Aitame luua sisu, mis haarab, inspireerib ja müüb. Teeme lugusid, mis puudutavad inimesi ja loovad muutust. Kujundame tulevikukampaaniaid, mida mäletatakse.
Sisu, mis
|

Hea toode, teenus või bränd kaotab oma väärtuse, kui see ei jõua õige sihtgrupini. Aitame luua sisu, mis haarab, inspireerib ja müüb. Teeme lugusid, mis puudutavad inimesi ja loovad muutust. Kujundame tulevikukampaaniaid, mida mäletatakse.

Mis on Brand Studio?

Nagu enamus inimesi kirjutad ka sina tõenäoliselt igapäevaselt keskmiselt kuskil 10 000 sõna. Need on õigel ajal õiges kohas ning kanalis. Võib öelda, et ka meie teeme seda sama. Erinevus on vaid selles, et meil loob sinu jaoks sisu terve meeskond, formaate ja kanaleid on rohkem ning sihtgrupp suurem.

Meie loomuomaseks pärusmaaks on luua sisu, mis kõnetab sinu jaoks olulist auditooriumi. Ja me ei piirdu kaugeltki vaid kirjapildiga, vaid loome sisu ka heli, pildi ja video kaudu ning ei saa välistada, et mõtleme varsti veel mõne täiesti uue formaadi välja, mille kaudu sinu potentsiaalseid kliente kõnetada. Aitame sul ületada kaasaegse meedia standardeid ja pakume võimalusi ulatuda suure auditooriumini.

Selleks, et puudutada inimesi, jääda meelde ning luua väärtust on vaja sisu, mis eristuks. See ongi Brand Studio.
 • loovprojekti
  Agentuuri toimetajate käe alt käis viimase aasta jooksul läbi 4638 loovprojekti, mida on 1062 võrra enam kui eelneval aastal.

  Nende tööde hulka kuulusid näiteks sisulood, sisuturunduse artiklid ja podcastide saatejuhtimised.
 • paberväljaannet
  Eelmisel aastal vastutati 191 paberväljaande eest, mis on 26 tükki rohkem kui 2020. aastal.

  Paberväljaannete hulka kuulusid nii püsiväljaanded, erilehed, kui ka bränditud kliendiajakirjad.
 • A3 lehekülge
  Brand Studio andis möödunud aastal välja paberväljaandeid kokku mahus 5314 A3 lehekülge.

  See on võrreldes 2020. aastaga 888 lehekülge enam.

Miks valida Brand Studio?

Ole esimene
Viimase 20 aasta jooksul oleme Eesti juhtiva meediamajana kogunud lugematuid oskuseid. Oleme juhtinud uusi projekte ning võtnud julgeid samme kohaliku meediaturu kujundamisel. Me märkame uusi võimalusi sisuloomisel.
Ole kvaliteetne
Brand Studio on loonud tiimi, mis koosneb loovjuhtidest, toimetajatest, keeletoimetajatest, turundajatest, disaineritest, programmeerijatest ja veel mitmetest kaadritagustest asendamatutest inimestest. Koos on meil võimalik luua kõrgekvaliteedilist, kaasahaaravat ning meeldejäävat sisu.Ole kvaliteetne
Brand Studio on loonud tiimi, mis koosneb loovjuhtidest, toimetajatest, keeletoimetajatest, turundajatest, disaineritest, programmeerijatest ja veel mitmetest kaadritagustest asendamatutest inimestest. Koos on meil võimalik luua kõrgekvaliteedilist, kaasahaaravat ning meeldejäävat sisu.
Ole seal, kus vaja
Olenemata, kas tegu on lühikese artikliga sinu brändist või suure sotsiaalset muutust käivitava kanaliteülese multimeedia projektiga - koos leiame efektiivsed lahendused, mis aitavad sul saavutada oma brändi eesmärgid ja visiooni.

Partnerite tagasiside

Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda