Teenused

Sisuloome ja loovlahendused
Erilahendused veebis
Erilahendused prindis

Sisuloome

Sisuloome edukuse määravad sügav teadmine auditooriumi vajadustest, jagatud väärtused, üksteisest sõltumine, kommunikatsiooni kvaliteet ja täielik ärakasutamise maigu puudumine. Samuti aitame paika panna teemad ja rakursid, mis auditooriumile huvi pakuvad ning millel on kõige suurem tõenäosus müügitegevust kasvatada. Meie loome kriteeriumidele vastava sisu ja koostame meediastrateegia, millistes kanalites sõnumeid kommunikeerida. Sisuloomena pakume ka kliendi blogide ja artiklite loomist.

Sisuturundusplokid

Valminud sisumaterjalide jagamiseks sobivad ideaalselt sisuturundusplokid. Need on Delfi Meedia uudisportaalidest leitavad bränditud uudisplokid, mis kutsuvad lugema reklaamitavat sisu. Sisuturundusplokid sobituvad üldise uudisveebi keskkonnaga ega tundu seetõttu võõrad. Plokist on lihtne leida viimati avaldatud sisu ja liikuda edasi kampaania erikeskkonda. Sisuturundusplokke kujundatakse vastavalt brändile ja kampaaniale, et luua tervik ülejäänud turundusmaterjalidega.

Erikeskkonnad

Sisukampaania jooksul tekib hulganisti uut sisu ja materjale. Selle nimel, et kasutaja huvi korral kogu sisu lihtsasti üles leiaks, on need esitatud bränditud erikeskkonnas. Sealt on leitavad artiklid, videod, võistlused, loosid ja kõik muud võimalikud kampaaniate sisumaterjalid. Erikeskkond on võimalik kujundada vastavalt brändile ja kampaaniale, et tagada parim sobivus ülejäänud turundusmaterjalidega.

Videosisu

Videoprojektid on aina kasvava populaarsusega, kuna on auditooriumi jaoks tekstisisuga võrreldes kaasahaaravamad. Video on saanud igasuguse loojutustuse edukaks platvormiks, olgu tegu paarisekundilise tähelepanu püüdva klipiga või päevadepikkuse videoülekandega. Meie pakume videote loovlahendusi, loovkontseptsioone, saateid, kampaaniaklippe, mainevideoid, making-of- ja behind-the-scenes-videoprojekte.

Podcast'id ja video-podcast'id

Podcast'id on aina enam tuure koguv turunduskanal. Uue trendina on samamoodi meeletut populaarsust kogumas video-podcast'id. Meie laia silmaringiga toimetajad on võimelised pädevalt saateid juhtima pea iga valdkonnaga seoses. Samuti kaasame saadetesse külalisi, kellega arutada kuulajate jaoks kõige paeluvamaid teemasid ja luua kaasahaaravaid saatesarjasid. Podcast'ides saavad osaleda ka kliendi ettevõtte töötajad, et pakkuda kuulajatele informatsiooni omast vilumusest ja kogemusest.

Küsitlused ja hääletused

Auditooriumi kaasahaaramiseks sobivad artiklite ja muu sisu täiendamiseks suurepäraselt küsitlused ja hääletused. Mängustatud sisu auhindadeks saab välja panna ihaldusväärseid auhindu, mis omakorda suurendavad auditooriumi huvi kaasalöömise vastu. Nimetatud lahendused on võimalik siduda ülejäänud sisuga, luues need sel moel, et need täiendaksid ülejäänud kampaaniat.

HTML5 mängud

Kõige haaravam sisulahendus on kindlasti HTML5 mängud. Saame luua brändi ja toote ümber erinevaid mänge, mis pakuvad võimalust näha neid täiesti uues keskkonnas. Mängude toetamiseks loome lisaks reklaamikampaaniad, mis mängijaid kätt proovima kutsuvad. Mängijate huvi äratab ka ihaldusväärsete auhindade peale võistlemine.

Fotovõistlused

Soovid näha, kuidas sinu toode ja bränd näeb välja kasutajate igapäevases elus? Põneva fotovõistlusega on see võimalik. Aitame luua ülejäänud kampaaniaga seotud võistluse, milles lugejad saavad ülesande kriteeriumite järgi fotosid esitada. Lugejaid ärgitab osalema ka köitvate auhindade väljapakkumine. Parimate fotode väljaselgitamiseks on võimalik panna žürii või auditoorium oma lemmikuid valima.

Loosimängud

Kellele ei meeldiks auhinnad? Loosimängudega on võimalik anda kõigile oma fännidele võimalus võita erinevaid auhindu. Mängud on hea võimalus tähelepanu püüdmiseks ja kliendibaasi kohta informatsiooni kogumiseks.

Projektid veebi ja prindi leviga

Veebilahendused ei tähenda, et teised kanalid tingimata välja peaksid jääma. Vastupidi! Mida rohkemates erinevates kanalites kampaaniat avaldada, seda enamate silmapaarideni see jõuab ja kokkuvõttes mõjusamalt toimib. Seetõttu pakume ka kombineeritud meedialahendusi, kus on võimalik korraldada oma kampaaniat korraga mitmes kanalis, et püüda maksimaalselt tähelepanu.

Fotograafia ja galeriid

Kas sinu toode ärkab tõeliselt ellu kaamerasilma ees? Sellisel juhul saame pakkuda fotograafia- ja galeriivõimalusi. Saame aidata erisugustes olukordades, olgu siis ülesandeks teha pilkupüüdvast tehnikavidinast makrofotosid või jäädvustada ürituse avamisel külalisi punasel vaibal.

Sisuloome

Tead, mida tahaksid, et kliendid sinust teaksid, kuid ei leia ise sõnu selle ütlemiseks? Sellisel juhul saame aidata sinu ettevõtet sisuloomega. Meie printlahendused varieeruvad üksikutest sisuturunduslugudest kuni mahukate kliendiväljaanneteni. Suur meeskond erilahenduste toimetajaid oskab aidata iga teemavaldkonna puhul, et valmiksid tähelepanu püüdvad ja kaasahaaravad printlahendused.

Temaatilised erilehed ja ajakirjad

Meie portfellis on hulganisti erinevate fookustega erilehtesid ja ajakirju. Mõned neist on saanud lugejate suurteks lemmikuteks ja ilmuvad perioodiliselt. Temaatilised väljaanded on ideaalne võimalus jõuda konkreetse sihtgrupini ning oma ettevõtet ja tooteid tutvustada.

Ristsõnad

Ristsõnad võivad tegevust pakkuda mitmeteks tundideks. Nende lisamine sisulugude vahele pakub vaheldust ja tagab väljaandele pikema eluea. Ristsõnad on ka sobiv võimalus uute teadmiste kinnistamiseks. Luues temaatilise ristsõna, saab tähelepanu juhtida reklaamitava ettevõtte ja tootega seotud huvipunktidele.

Kalendrid

Kuidas püsida silmapiiril terve aasta? Selleks on vaja luua pilkupüüdev kalender, mis leiab endale koha klientide seinal, laual, kodus, garaažis ja kõikjal mujal. Bränditud kalendri loomisel aitame kaasa kogu protsessi vältel. See hõlmab tegevusi alates loovlahenduse leidmisest kuni trüki ja jaotamiseni.

Insertimisteenus

Trükistele leviku tagamiseks saame pakkuda insertimisteenust. Insertimine tähendab trükise lisamist mõne ajalehe või ajakirja vahele. Seeläbi on võimalik enda trükis edastada just nende väljaannete lugejatele, kelle seas on kõige suurem kattuvus sihtrühmaga.

Projektid prindi- ja veebileviga

Prindilahendused ei tähenda, et teised kanalid tingimata välja peaksid jääma. Vastupidi! Mida rohkemates erinevates kanalites kampaaniat avaldada, seda enamate silmapaarideni see jõuab ja kokkuvõttes mõjusamalt toimib. Seetõttu pakume ka kombineeritud meedialahendusi, kus on võimalik pidada oma kampaaniat korraga mitmes kanalis, et püüda maksimaalselt tähelepanu.

Sihitud postitused ja otsepost

Trükis valmis, kuid see ei jõua lugejateni? Leviku tagamiseks pakume postitamisteenust, mis aitab turundusmaterjalid otse sihtrühmale kätte toimetada. Postitusi saab sihtida vastavalt piirkondadele. Nii on võimalik jagada eri piirkondadele just nendele kõige sobivamaid turundusmaterjale.

Meediakampaania sidumine temaatilise üritusega

Üritusele tähelepanu juhtimiseks saame pakkuda selle turundamiseks reklaamteenuseid. Nende hulgas ürituse tagamaid tutvustavad sisulood, tähelepanu püüdvad reklaamid ja teiste külastajate kogemuslood ning soovitused.

Sisuloome

Aja jooksul oleme jõudnud ennast proovile panna kõikvõimalike sisuloome ülesannetega. Võimalusi on palju ja isegi kui soovitud teenus järgmiste seas kirjas pole, oleme alati avatud uutele väljakutsetele.

Meie pakutavate lahenduste hulka kuuluvad näiteks copywriting, artiklite kirjutamine, kodulehtedele sisu loomine, pressiteadete koostamine, graafiline või animeeritud sisu, blogide pidamine, videod, podcast'id, raadioreklaamid, koostöö influencer'ite ja tuntud persoonidega, toodete-teenuste testimised, retseptide loomine, moeseeriad ja lookbook'id, ristsõnad ja nuputamisülesanded.

Kirjastamine ja trükised

Oleme Eesti suurim ajakirjade kirjastus ja muu hulgas koostanud sadu kliendiajakirju. Bränditud trükised on efektiivsed vahendid müügiedenduse või mainekujunduse eesmärgil. Koostöö algab kliendikohtumisest, mis aitab paika seada sisuplaani, mille tulemusel on võimalik ajakirja maksimaalselt mõjusa ja kaasahaarava sisu loomine. Seejärel hoolitseme juba meie kogu edasise kirjastamise protsessi eest kuni trükitud ajakirjade, brošüüride, aastaraamatute või muude trükiste kohaletoimetamiseni.

Erinevate kirjastamise ja trükiste võimaluste alla kuuluvad kliendiajakirjad, aastaraamatud, juubeliväljaanded, kalendrid, brošüürid ja temaatilised eriväljaanded.

Kujundamine

Aitame oma klientidel luua atraktiivseid visuaale, mis püüavad pilku ja paistavad konkurentide seast välja. Meie pakutavate kujundusteenuste hulka kuuluvad veebidisain, CVI loomine, graafiline disain, kujundamine, küljendamine ja interaktiivsed graafikud.

Sihitud postitused ja otsepost

Trükis valmis, kuid see ei jõua lugejateni? Leviku tagamiseks pakume postitamisteenust, mis aitab turundusmaterjalid otse sihtrühmale kätte toimetada. Postitusi saab sihtida vastavalt piirkondadele. Nii on võimalik jagada eri piirkondadele just nendele kõige sobivamaid turundusmaterjale.

Meediakampaaniad

Planeerime ja teeme meediakampaaniaid üleriigilistes prindi-, veebi-, TV-, raadio-, outdoor-, sotsiaalmeedia- ning ambient-kanalites (Delfi Meedia kanalites eritingimused). Koostöös loovjuhtidega ja sotsiaalmeedia planeerijatega töötame välja kampaania taktikalise sõnumi. Optimeerime ja analüüsime meediakampaaniaid. Meediakampaania hõlmab loovjuhtimist, loovkirjutamist, reklaamide disaini, trükiste tootmist ja levi.

Kliendiüritused

Kas sinu ettevõttel on põhjust tähistamiseks või vaja tutvustada uut toodet? Saame aidata selle tarbeks kliendiürituse korraldamisega, mis hõlmab endas kõike ürituse korraldamisest kuni järelkajani.

Kombineeritud veebi- ja prindilahendused

Kõikide loovlahenduste puhul on võimalik kombineerida meediakanaleid. Üks kanal ei välista teist ja üheskoos tagavad need parima võimaliku tulemuse. Pakume kombineeritud lahendusi nii meie oma Ekspress Grupi väljundites (sh Delfi, Õhtuleht, Linna Ekraanid, ajalehed ja ajakirjad) kui ka majaväliste kanalitega koos.
brandstudio@delfi.ee
+372 5397 4716
Delfi Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda