Ekspress Meedia

Disain


Sinu kohvilaua kõige parem sõber.
Disain on alates aastast 2018 kaks korda aastas ilmuv ajakiri, mis toob lugejateni kõige kaunima meie kodudest.

Kaante vahele jõuavad disainiga seotud sisulood, kõige kaunimad kodud, sisustustrendid, disain mujalt maailmast, kohalikud tegijad ja palju muud.

Ajakiri pakub lõputult inspiratsiooni, et luua ka oma kodust palee, millelt enam silmi ei saa. Nii võid peagi leida ajakirjast ka juba omaenda kodu!

Sirvi täispikkuses ajakirja näidist, klikkides siin.
Sisulood
Tagasihoidlikult võib ajakirja kokku võtta küll sõnadega disain, interjöör ja arhitektuur, kuid mahukast väljaandest leiab ometi palju enam silmaringi avardavaid artikleid, mis moel või teisel nimetatud teemadega seotud.
Näidiskodud
Lugejatele pakuvad inspiratsiooni ja silmailu väljavalitud kohalikud kodud, milles peegelduvad harmoonilised värvigammad, läbimõeldud detailid ja täide läinud unistused.
Sisustustrendid
Uus trend või hetkeks unustatud klassika? Disain hoiab silma peal kõigel, mis parasjagu kodusid ja sisustuspoode vallutamas.
Disain mujal maailmas
Ajakirjas ei keskenduta ainuüksi kohalikule disainile. Ära ei tasu unustada muud maailma, millest võtta inspiratsiooni enda järgmiseks kodu ümberkujundamiseks.
Saame tuttavaks
Fookusesse tõstetakse alati ka mõni kohalik tegija. Olgu selleks siis mõni särav persoon või disainiga tegelev ettevõte.
Reklaam
Ajakirja on võimalik osta reklaampindasid, mis aitavad tõmmata oma ettevõttele disainist huvitatud sihtrühma tähelepanu.
Sisuturundus
Lisaks reklaamidele on võimalus enda ettevõtte toodete ja tegemiste tutvustamiseks osta Disaini ka sisuturundusartikleid.
Left
Right
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda