Coop

Hetk


Asendamatu kliendiajakiri, mis on leidnud oma koha Coopi klientide südametes.
Igas ajakirja numbris võetakse fookusesse erinev Eesti piirkond. Kaanestaariks valitakse kohalik persoon ja sisu puhul on pandud rõhku sama piirkonna kultuurile ning selle avastamise võimalustele. Neli korda aastas ilmuvast väljaandest leiab endale sobiva sisu iga pereliige.

Pea sajaleheküljelise ajakirja sisu on tõepoolest kirju. Oma rubriik on näiteks tervisele, ilule, Coopi omauudistele, kohalikule elule, kaunile kodule, reisimisele, lemmikloomale ja paljule muule.

Coop soovib lugejatele pakkuda parimat kliendiajakirja. Selle nimel kogutakse iga ajakirja kohta ka lugejate tagasisidet. Senini on tagasiside olnud läbinisti positiivne ja plaanime seda nii ka hoida!
Sisu kogu perele
Hetk pakub igaühele kaasahaaravat lugemist. Olgu selleks avameelsed persoonilood, inspireerivad retseptid, meeldejäävad turismilood või hoopis igapäevased nõuanded.
Kaanestaar
Igal ajakirja kaant ehib kohalik kaanestaar, kelle kohta saab lähemalt teada läbi sisuka persooniloo.
Coopi omalood
Enda kliendiajakirja kaudu on Coopil suurepärane võimalus tutvustada muutusi ja arenguid oma ettevõttes
Kohalikud turismilood
Fookuses olevatest maakondadest valmivad turismilood, mis tutvustavad kohalikke, kõige kaunimaid külastamist väärt asukohti ja unustamatuid mälestusi pakkuvaid sihtkohti.
Lood kaunitest kodudest
Igas Hetke ajakirjas on välja valitud ka kohalik kodu, mille kaudu saab lugeja piiluda inimeste koju, kuhu muidu võib-olla ei satuks, ja tutvuda inspireerivate sisustuslahendustega.
Ümbruse avastamine
Hetk pakub välja võimalusi, kuidas perega sisukalt koos olla, mõnda uut kohta avastada ja vabas õhus aega veeta.
Inspiratsioonitahvlid
Hetke ajakirjast leiab alati ka hooajalised inspiratsioonitahvlid, mis pakuvad ideid ja lahendusi näiteks järgmiseks piknikuks või jõuluõhtuks.
Retseptid
Retseptid on Hetke lugejate lemmikrubriik. Siit leiab alati nii soolaste kui ka magustoitude retsepte, mis on lisaks koostisainetele ja tegemisõpetusele rikastatud ka erinevate nippidega, mis aitavad just seda toitu parimal viisil valmistada. Retseptide juurest leiad ka sooduspakkumises olevad tooted, millega neid toite valmistada.
Left
Right
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda