Riigimetsa Majandamise Keskus

Metsataibu


Kogu perele loodud tegevusajakiri, milles kohtuvad sisulood metsaelust ja pearagistamist vajavad mõistatused.
Metsataibu on 2021. aasta kevadel Riigimetsa Majandamise Keskusele loodud tegevusajakiri. Eesmärk oli luua ajakiri, millega lugeja sooviks mitu korda oma aega sisustada.

Sel põhjusel on Metsataibus väga tähtsal kohal nii pere suurematele kui ka väiksematele mõeldud tegevused ja mõistatused. Nii võis ajakirjast leida näiteks lõbusa metsabingo lastele, mille abil veeta üks sisukas metsaskäik, aga ka metsateemalise ristsõna, millega oli vanematel võimalus enda teadmised proovile panna ja ühtlasi kontrollida, kui palju ajakirjas kirjutatust meelde jäi.

Tulemuseks saime ajakirja, mis rändas peres käest kätte ja pakkus lugejatele mitmekordset avastamisrõõmu nii lugemise kui ka mõistatamisega
Tähelepanu püüdmine
Lugejate sissejuhatamiseks sobis suurepäraselt müütidele keskenduv rubriik, mida on kerge hoomata ja mis tekitab huvi ajakirja edasise sisu vastu.
Hariva informatsiooni pakkumine
Kliendiväljaande puhul on oluline ülesanne kõige muu hulgas kinnitada ka oma pädevust valdkonnas. Ka Metsataibust leidis lugeja oma ala spetsialistidelt infot, mis igapäevaselt pole tähelepanu saanud.
Mõistatused vahelduseks lugemisele
Metsataibu puhul peeti algusest peale silmas, et ajakiri sisaldaks kindlasti ka kogu perele sobivaid mõistatusi ja ülesandeid, mis annaksid väljaandele hariva väärtuse ning pikema eluea.
Ajakirjaga koos metsa jalutuskäigule
Lisaks mõistatustele oli ajakirjas metsabingo, mis kutsus värskes õhus aega veetma ja end ümbritsevat rohelisust paremini märkama.
Left
Right
Ajakirja levitamiseks lisati see Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe ja Õhtulehe vahele. Seega jõudis see nende väljaannete tellijatele koju kätte.

Väljaande kogutiraaž oli 75 000. Arvestades, et ajakiri pakkus sisu kogu perele, võib Metsataibu lugejanumbriks pidada veelgi suuremat arvu.

Metsataibu täismahus väljaande vaatamiseks klikka siia.
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda