Põhjakeskus

Moemaru


Sügismoele vastu sirge seljaga
Moemaru oli 2020. aasta sügisel Põhjakeskusele valminud ajakiri. Erinevalt enamusest kaubakeskuse ajakirjadest, mis soovivad edastada infot igast kaubanduskeskuse pakkumisest, oli Moemaru fookuses ainult algava hooaja mood.

Kaunite moepiltidega kaunistatud ajakirja ülesanne oli Põhjakeskuse kliente inspireerida enne algavat sügishooaega. Kaante vahelt leidis lugeja üle kümne erineva moodsa riidekomplekti, millega kindlalt sügisel teiste seast välja paista.

Pilkupüüdev ajakiri pakkus moetrende nii peole kui spordiüritusele, nii meestele kui ka naistele. Sel sügisel oli igal Põhjakeskuse kliendil põhjust oma senine garderoob kriitilise pilguga üle vaadata.
Fookus pildimaterjalidel
Juhtkiri oli ajakirja ainus pikem tekstilõik. Kogu ülejäänud tähelepanu oli oodatud pildigaleriile, mis tutvustas algava hooaja moodi.
Kõige tähtsam antud nõuannetena
Selgitamaks tulevaid trende ning põhjuseid, miks on riidekomplektid just kokku pandud nii, pakkus ajakiri kõige tähtsamaid teadmisi väljatoodud nõuannetena.
Riided leitavad Põhjakeskuse valikust
Piltidel olevad riided olid loomulikult valitud kõik Põhjakeskuse enda valikust ning kaupluse nimi koos hinnaga oli ka ajakirjas välja toodud. Selle abil sai iga huviline soetada endale kasvõi identse riietuse.
Left
Right
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda