Põhjakeskus

Moemaru


Kaunis ja kaua oodatud.
Suvi on lausa loodud värvideks, mustriteks, lõbusateks moemängudeks! Need kõik tõi lugejateni Põhjakeskuse 2022. aasta kevade lookbook Moemaru. Kaante vahelt leidis kümmekond riidekomplekti, mis kõik kokku pandud keskuse valikust. Ikka selleks, et päike ei oleks ainus, kes saab suvel särada.

Kaasasime stilisti, tegime ringi peale Põhjakeskusele ning võtsime stuudiosse kaasa väljavalitud rõivad, mis peaksid jõudma iga suvitaja garderoobi. Pildistasime üles rohkem kui ajakirja jagu materjali, osa sellest pikkimise veebi.

Päikeselised soojad ilmad kutsusid, ning loomulikult liikusime stuudiost välja, näitamaks kuidas valitud rõivad suvistes keskkondades välja paistavad. Need kaadrid said avaldatud juba duublitena Anne & Stiili ajakirjas.
Veebis tähelepanu haaramiseks tegime kampaania osana ainulaadsed video- ja interaktiivsed bännerid. Nendelt sai näha veelgi rohkem riidekomplekte ning huvi korral jätkata koheselt e-poodidesse. Inspiratsiooniks võtsime lookbooki formaadi ja näitasime ka bänneritel valmis suviseid looke.
info@brandstudio.ee
+372 5397 4716
Delfi Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda