Teeviit | Haridus- ja Noorteamet

Sisukas vaheaeg


Delfi noored lugejad vaheajal juba igavust ei tunne.
Mida teha, kui rannas suvepalavuse käes pikutades hakkab olemine üksluiseks muutuma? Kõrvale tuleb võtta Sisukas vaheaeg, mis igasuguse igavuse hetkega minema pühib.

Sisukas vaheaeg pakkus noortele suunatud sisu, mille teemaderingi kuulusid näiteks ohutus, suhted, ettevõtlikkus, pere, õppimine, raha. Teemade kohta jagasid oma kogemusi ja lugusid noored, noortega tegelevad spetsialistid ja isegi haridusminister.

Kuna suvel pole loomulikult aega pidevalt vaid Delfis oodata, siis leidsid Sisuka vaheaja materjalid noored üles ka sotsiaalmeediast ja viimaks noortele suunatud Noorte Ekspressi kaudu, mida saad täies mahus uurida, klikkides siin.
Erileht
Artiklid, videod, loosimäng ja teised vajalikud lingid üheskoos – Sisuka vaheaja pealehelt oli alati ühest kohast leitav kogu kampaania sisu.
Artiklid
Peamine ülesanne vaheaja sisustamisel oli noortele suunatud artiklitel, milles olid tähelepanu all nii suhted, raha, turvalisus, tervis kui ka paljud muud teemad. Sisuka vaheaja artiklite erilehe leiad, klikkides siin.
Noorte Ekspress
Vaheaja lõpus ilmus artiklitesarja parimatest paladest ja meelelahutuslikest mõistatustest noortele suunatud nende enda Ekspress. Täispikkuses väljaannet saad lehitseda, klikkides siin.
Videod ja podcast'id
Artiklite kõrval pakkusid noortele sisu ka videod ja podcast'id. Olulistel teemadel said oma kogemusi tutvustada noored, kellele pakkusid nõuandeid ja soovitusi valdkondade spetsialistid.
Sotsiaalmeedia sisuhaldus
Kampaanias kasutasime maksimaalselt ära sotsiaalmeedia võimalusi. See tähendas sotsiaalmeedia sisu valmistamist, mõjuisikute kaasamist, sisu jagamist ja loosimängu korraldamist.
Loosimäng
Ka noortel oli võimalus Sisuka vaheaja projektis kaasa lüüa ja osaleda loosis, mille auhinnaks projektiga seotud asjad.
Left
Right
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13
(idatiib, 3. korrus)
Tallinn, 10151
Made on
Tilda